Քննարկումները՝ առկա և առցանց միջավայրում։

Քննարկումից մեկ օր առաջ՝ մասնակիցները հրապարակում են նյութերը։

Նյութերի հրապարակումը՝ ըստ ամփոփման կարգի։

Հունիսի 21

Հունիսի 21երկուշաբթի

9:00`

աշխատանքային նախագծերը՝ Արևելյան, ԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավային դպրոց-պարտեզներում, ՄիջինԱվագ դպրոցներում, Քոլեջում

9:00 — 9:15` 

ընդհանուր բացօթյա պարապմունքներ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսային, ՀարավայինՄիջին, Ավագ դպրոցներում

9:15-ից

Աշխատանք նախագծային խմբերով՝ 2021-2022 ուստարվա հեղինակային կրթական ծրագրերի մշակումներ

11.00՝

դասավանդողների մարզական ակումբներ

12:30՝ 

Հարություն Թոփիկյանի սեբաստացիներ ուսուցչական երգչախումբի պարապմունք

13.00՝ 

Վերլուծելով ջազզը. հանդիպում երաժշտութայն տեսաբան, մշակութաբան Ռիմա Տիգրանյանի հետ. Արտասահման

13:30՝

Հունիսի 22

9:00`

աշխատանքային նախագծերը՝ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավային դպրոց-պարտեզներում, ՄիջինԱվագ դպրոցներում, Քոլեջում

9:00 — 9:15` ընդհանուր բացօթյա պարապմունքներ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավայինՄիջին, Ավագ դպրոցներում

11:00՝

դասավանդողների մարզական ակումբներ

Ստեղծագործական խմբերի, ակումբների աշխատանքի ամփոփում

  • 2020-2021 ուսումնական տարի․ ձեռքբերումներ, ցուցանիշներ
  • ամառային աշխատանք
  • 2021-2022 ուսումնական տարի․ առաջարկներ, զարգացում

12:00՝

Երկարացված օրվա կազմակերպիչների պարապմունքներ

13:00՝

13:30՝ 

Ֆիլմադարան ակումբի հանդիպումը ռեժիսոր Արփինե Սիմոնյանի հետ․ Քոլեջ, Վերնատուն

13:45՝

 «Իմացումի հրճվանք» լաբորատորիա, 5-6 տարեկանների դասվարների խումբի հանդիպում

18:00՝

 Համերգ-հոգատարություն․ «Գյուրջիև» համույթ, հունիս, 2021թ․

19:00՝

Գրական ակումբ

Հունիսի 23

9:00`

աշխատանքային նախագծերը՝ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավային դպրոց-պարտեզներում, ՄիջինԱվագ դպրոցներում, Քոլեջում

9:00 — 9:15` 

ընդհանուր բացօթյա պարապմունքներ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավայինՄիջին, Ավագ դպրոցներում

10:00՝ 

Ներկայացնում են մանկավարժական ակումբները, ուսուցչական երգչախումբը2020-2021 ուսումնական տարի․ ձեռքբերումներ, ցուցանիշներամառային աշխատանք2021-2022 ուսումնական տարի․ առաջարկներ, զարգացում

11:00՝ դասավանդողների մարզական ակումբներ

12:00՝

13:00՝

Հունիսի 24

9:00`

աշխատանքային նախագծերը՝ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավային դպրոց-պարտեզներում, ՄիջինԱվագ դպրոցներում, Քոլեջում

9:00 — 9:15` 

ընդհանուր բացօթյա պարապմունքներ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավայինՄիջին, Ավագ դպրոցներում

10:00՝ Ներկայանում են ստեղծագործական համույթները. Արտասահման2020-2021 ուսումնական տարի․ ձեռքբերումներ, ցուցանիշներամառային աշխատանք2021-2022 ուսումնական տարի․ առաջարկներ, զարգացում

11:00՝

դասավանդողների մարզական ակումբներ

13:00՝

13:30՝ 

դաստիարակների մարզական պարապմունք

19:00՝ 

Անգլերենի ակումբ

Հունիսի 25

9:00`

աշխատանքային նախագծերը՝ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավային դպրոց-պարտեզներում, ՄիջինԱվագ դպրոցներում, Քոլեջում

9:00 — 9:15` 

ընդհանուր բացօթյա պարապմունքներ ԱրևելյանԱրևմտյանՀյուսիսայինՀարավայինՄիջին, Ավագ դպրոցներում

11:00՝ դասավանդողների մարզական ակումբներ

13:00՝

Հունիսի 29

13:00՝ Առարկայական ծրագրեր, որոնք գրվել-մշակվել են սովորողների հետ. հունիսի 29,